„დენამ დამაიგნორა“, - ლოგან პოლს UFC300-ზე გამოსვლა სურდა
ცნობილმა ამერიკელმა იუთუბერმა და ბლოგერმა. რომელიც ასევე World Wrestling Entertainment-ის ვარსკვლავია და 2021 წელს, ლეგენდარული ფლოიდ მეივეზერის წინააღმდეგ იჩხუბა, განაცხადა, რომ UFC300-ზე გამოსვლა სურდა, რომელიც 2024 წლის 13 თებერვალს გაიმართა.
ლოგანი მიიჩნევს, რომ მას ოქტაგონზე გასვლის კარგი პოტენციალი აქვს, თუმცა მისი შეთავაზება UFC-ს პრეზიდენტმა, დენა უაითმა უყურადღებოდ დატოვა.
„MMA-ში რომ გადავსულიყავი, საშუალო წონაში გამოვიდოდი. ეს საკმაოდ კონკურენტული დივიზიონია. თავის დროზე იქ ალექს პერეირა გამოდიოდა, ახლა კი - დრიკუს დუ პლესი. საინტერესო იქნებოდა, რომელიმე მათგანთან ჩხუბი. სხვათა შორის, მე დენას შევთავაზე, რომ UFC300-ზე ჩემთვის ჩხუბი დაეორგანიზებინა. მივწერე კიდეც, მაგრამ მან დამაიგნორა. ჩემი აზრით, ეს ბევრს მეტყველებს მის ჩემდამი დამოკიდებულებაზე. მას შემდეგ, მისთვის მსგავსი რამ არ შემითავაზებია“, - თქვა პოლმა.
შეგახსენებთ, რომ 2023 წლის ოქტომბერში, ლოგანმა კრივის წესებით ჩხუბი Bellator-ის ყოფილ მებრძოლთან, ამერიკელ დილონ დენისთან გამართა და გაიმარჯვა.